czwartek, 3 września 2015

StaNako - kiedy użyteczność łączy się z designem

Kiedy użyteczność łączy się z designem powstają projekty wyjątkowe. Jedyne w swoim rodzaju, oryginalne. Piękne. Naturalne. Takie produkty tworzy niewątpliwe polska marka StaNako. Ich wyroby stanowią niepowtarzalny element wystroju wnętrz. Łączą w sobie piękno i design z funkcjonalnością, za dnia służąc jako dekoracja, w nocy zamieniając się w urokliwą lampkę nadającą pomieszczeniom przyjemnego ciepła.Produkty firmy StaNako są niewątpliwie ponadczasowym elementem wystroju. Dobrze komponują się zarówno z wnętrzami nowoczesnymi jak i tymi bardziej klasycznymi. Istnieje możliwość niemalże dowolnego wyboru interesującego nas kamienia z szerokiej gamy kamieni oferowanej przez firmę. Całego smaczku posiadania takiego elementu we wnętrzu dodaje fakt, że nie ma dwóch identycznych wyrobów. Tworzone są z naturalnych kamieni, a ponieważ w naturze nic nie jest identyczne, podobnie każdy produkt firmy StaNako jest unikatowy.

Wyroby StaNako na ścianę
Stojące lampki StaNako


Produkty tej firmy przeznaczone są dla wszystkich miłośników pięknych wnętrz i designu. Wyjątkowe wyroby marki StaNako skierowane są dla wyjątkowych wnętrz, aby nadać im niepowtarzalnego charakteru i klimatu. 

Już teraz można wspomóc projekt polskiej marki tutajZapraszam również na stronę internetową, aby w pełni zapoznać się z wyjątkowymi wyrobami StaNako.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz