czwartek, 10 września 2015

KOLOROWE MIESZKANKO

Obecnie panuje trend na jak najbardziej minimalistyczne wnętrza wypełnienie głównie przez biel i czerń. Takie przestrzenie wyglądają bardzo efektownie, głównie na wizualizacjach i zdjęciach wykonanych przed wprowadzeniem życia do wnętrz. W momencie wprowadzenia ludzi, wprowadzone zostają też nieodłączne elementy do wnętrza - kolorowe kubeczki, ulubione elementy wyposażenia, które nie zawsze pasują do monochromatycznego wykończenia. Często zaczyna się pojawiać bałagan w sterylnie zaprojektowanych wnętrzach. W pełni minimalistyczne wnętrza są super, ale tylko dla osób bardzo pedantycznych, które "nie zepsują" całego obrazu minimalistycznego wnętrza pstrokatymi elementami codziennego użytku.

Alternatywą dla monochromatycznych wnętrz są wnętrza pełne koloru i przytulnego ciepła. Wnętrza, w których będzie miejsce dla naszej ulubionej poduszki z sową, zasłonek w kwiatki, kolorowych kubeczków, barwnych zdjęć pełnych uśmiechów. Kolorowe pokoje poprzez swoją różnorodność stają się bardzo przyjazne, ciepłe, domowe i ciekawe. Aż miło posiedzieć w takim mieszkaniu ze swoimi przyjaciółmi i przeżyć wiele barwnych chwil :)Przytulnie, prawda? ;)

żródło: http://www.idesignarch.com/colourful-modern-interior-design-with-vintage-touch/

6 komentarzy:

 1. mieszkanko super!!-bardzo optymistyczne

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawa aranżacja i jestem przekonana, że ja także bym się w takim mieszkaniu odnalazła. Tym bardziej, ze teraz jeszcze wykupowałam ubezpieczenie mojej nieruchomości w https://cuk.pl/ubezpieczenia/nieruchomosci i jestem przekonana, że jest to bardzo fajne ubezpieczenie, które powinniśmy mieć.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak widać czasami fajne połączenie kolorów również może być ciekawym sposobem na nasze mieszkanie. Ja teraz chcę kupić nowe mieszkanie w Gdańsku od https://www.eurostyl.com.pl/oferta/nowe-mieszkania-gdansk.html i jestem zdania, że z pewnością będę chciała urządzać mieszkanie w podobnym stylu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Oczywiście jeśli chodzi o mieszkanie to je urządzamy według naszych pomysłów. Ja jestem zdania, że również warto jest mieć dobre ubezpieczenie. Na pewno fajnie o tym napisano w https://kioskpolis.pl/gdzie-znalezc-korzystna-polise-na-mieszkanie/ i ja jestem wielką zwolenniczką takiego podejścia.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak najbardziej samo mieszkano jest faktycznie bardzo ładne i muszę przyznać, że ja również całkiem niedawno zacząłem się tą tematyką interesować. Bardzo zaciekawił mnie wpis http://wroclawianin.info/projektowanie-wnetrz-wroclaw-wykonanie-mebli-do-pokoi-dzieciecych-i-mlodziezowych/ z którego dowiedziałem się całkiem sporo na temat samych mebli od pokpju dziecięcego oraz młodzieżowego.

  OdpowiedzUsuń