sobota, 3 października 2015

BLASZANY PLAKAT

Obrazy, plakaty i wszelkiego rodzaju grafiki powodują, że ściany naszych wnętrz stają się niepowtarzalne i wyjątkowe. Jeszcze lepiej, kiedy sami możemy sobie stworzyć, czy zaprojektować taki właśnie element. Mamy wtedy pewność, że nasza ściana stanie się w 100% unikalna. Taką właśnie propozycję ma dla nas firma indin. Tworzy ona niezwykłe produkty zawierające naszą własną grafikę. Kilka dni temu otrzymałam dwie blachy z moimi nadrukami i muszę przyznać, że są to przedmioty, które przyciągają uwagę i komponują się z każdym rodzajem wnętrza. Tym razem zdecydowałam się na "motyw słowny" ;)

Pierwszą grafikę (mniejszą) powiesiłam w łazience przy lustrze. Już od pierwszego dnia po jej umieszczeniu poprawia mi co rano humor :)Druga jeszcze nie znalazła swojego ostatecznego miejsca, tymczasowo została postawiona w hallu i być może odnajdzie tam swoje docelowe miejsce. Pewnym jest, że reguły domu muszą znajdować się w miejscu widocznym i często uczęszczanym przez domowników.Jeśli nie mamy akurat weny twórczej, a interesuje nas taki rodzaj grafiki, mamy możliwość wyboru z wielu grafik proponowanych przez producenta,np.:

Przykładowe grafiki
zródło: http://indin.pl/
Indin produkuje również zegary z własnym (lub wybranym) nadrukiem:

Przykładowe zegary
zródło: http://indin.pl/

Produkty firmy indin są moim zdaniem atrakcyjne zarówno jako wystrój naszego własnego domu, a także jako oryginalny prezent dla bliskiej osoby.
Więcej informacji znajdziesz na indin.pl!

1 komentarz:

  1. Świetne te projekty. Poszukuję własnie fajnych grafik do pokoju syna :) Nie wiem też jaki materac dla dziecka byłby najlepszy, bo w tych ofertach każdy pisze co innego :(

    OdpowiedzUsuń