czwartek, 16 lipca 2015

MIESZKANIE ZE SNÓW

432 Park Avenue - będzie to najwyższy mieszkalny budynek w Nowym Jorku, który już w najbliższym czasie zostanie oddany do użytku. Sam wieżowiec zachwyca swoją architekturą, dzięki bardzo prostej i smukłej formie. Wysokość budynku wynosi aż 426 m, na które składa się prawie 100 pięter!

źródło: http://m18pr.com/

Taki widok z najwyżej położonych mieszkań chyba nigdy nikomu się nie znudzi:

Budynek nie został jeszcze oddany całkowicie do użytku. Powstały jednak wizualizacje wnętrz, które zapierają dech w piersiach, podobnie jak widoki z okien:

Pokój dzienny
Pokój dzienny
Pokój dzienny
Sypialnia
Kuchnia (kto by nie chciał mieć takiego widoku przy gotowaniu obiadu;))
Kuchnia
Kuchenny stół śniadaniowy
Jadalnia
Jadalnia
Łazienka - i można cały dzień przesiedzieć w wannie:)

Najmniejsze dostępne mieszkanie posiada "jedynie" 332 m2 powierzchni, natomiast największe - 767 m2. Cena mieszkań w zależności od wysokości położenia waha się w przedziale $17,175,000 do $81,000,000... Przejdźmy więc może do rzutów. Zacznijmy od najmniejszych mieszkań (znajdują się one na 40-44 piętrze). Posiadają 2 sypialnie, 3 łazienki oraz jedną toaletę, a także prywatną windę:


Największe mieszkania usytuowane są na piętrach 91 - 96. Wyposażone są w 6 sypialni, 7 łazienek, 2 toalety, bibliotekę, kuchnię, jadalnię, prywatną windę, a także kominek! Robi wrażenie...:
A to jeszcze nie wszystko! W budynku znajdują się dodatkowe atrakcje, dostępne tylko dla mieszkańców:

Hol
Restauracja
Zewnętrzny taras
Prywatna siłownia
Pokój wypoczynkowy z bilardem
Nawet basen tam mają...
...oraz SPA...
...A także, niezbędny w każdym budynku mieszkalnym, pokój do masażu;)

Także, jeśli ktoś ma akurat wolne 17 milionów dolarów (lub więcej), a chciałby zainwestować w mieszkanko, to serdecznie polecam wyprowadzkę do Nowego Yorku na 432 Park Avenue;)

źródło: http://432parkavenue.com/?state=432parkave

2 komentarze:

  1. W sumie wiele zależy od tego kto co lubi i ja jestem zdania, że ogólnie samo posiadanie własnego mieszkania jest świetną sprawą. Właśnie dlatego wybrałam również ofertę od dewelopera https://www.eurostyl.com.pl/oferta/nowe-mieszkania-rumia.html i muszę przyznać, że jestem jak najbardziej zadowolona z mojego wyboru.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak najbardziej chyba każdemu z nas zależy na tym aby mieć mieszkanie ze snów i ja również do tego dążę. Najbardziej na ten moment jest zadowolony z posiadania nowych schodów od https://artcorestudio.pl/schody i moje wnętrze zmieniło się nie do poznania.

    OdpowiedzUsuń